psychodynamiczna | O mnie
122
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-122,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

O mnie

Profile img

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą.

Studiowałam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Edukacja

Podyplomowo ukończyłam 2-letnie Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii, roczne szkolenie w zakresie psychoterapii krótkoterminowej w Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej oraz 4- letnie całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii w Centrum Psychologiczno-Medycznym „Mabor”, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyłam staże na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży „Synapsis” oraz na Oddziale Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

Praktyka zawodowa

W latach 1999-2012 pracowałam w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych udzielając pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dzieciom, młodzieży, rodzicom i całym rodzinom. Prowadziłam warsztaty i grupy rozwoju osobistego dla młodzieży i rodziców. Od 2005 r. pracuję w Ośrodku Psychoterapii „Aleje”, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną, par i rodzin.

Pracuję w zespole psychoterapeutów, który stwarza możliwość nieustannego rozwoju, współpracy i wsparcia poprzez udział w seminariach szkoleniowych, superwizjach i konsultacjach, sprzyjających podnoszeniu jakości naszej pracy.

Stale aktualizuję swoją wiedzę czytając literaturę zawodową, uczestnicząc w konferencjach naukowych i poddając swoją pracę nieprzerwanej obserwacji i refleksji.

Jestem stałym uczestnikiem dwóch grup superwizyjnych, prowadzonych w różnych podejściach – psychodynamicznym i systemowym.

W 2010 r. uzyskałam Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Od 2015 r. jestem superwizorem – aplikantem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.